Topic-icon Προσοχή όταν αγοράζεται μεταχειρισμένο...

Λοιπόν θα τα πω συντομα, επειδή ασχολουμαι με το άθλημα αρκετά χρόνια γνωρίζω όταν κάποιο πανι αξίζει τα λεφτά του η όχι... Αλλά την πατησα γιατί αγόρασα πανι χωρίς να το δω νομίζοντας ότι υπάρχει εμπιστοσύνη μεταξυ μας.
Επειδή είμαι εξωτερικό ήθελα ένα 4.0 freestyle για την γυναίκα μου για δώρο,βρήκα,μίλησα με τον τυπο τηλέφωνικος και τον ενημέρωσα ότι το μόνο που δεν θέλω είναι το πανι να είναι χαραγμένο, αλλαγμένα παραθυρα και γενικά να είναι σε οκ κατάσταση με ενημέρωσε ότι το πανι είναι σε καλή κατάσταση χωρίς φθορές κτλ... Τελικά αυτό που πηρα ηταν πανω παραθυρο αλλαγμένο ,σκισμένο στο μανίκι τουλάχιστον σε 3 σημεία οι ραφές όλες καμένες και το κεντρικό παραθυρο γεμάτο τσακισματα...το πανι ήταν πολυ ταλαιπωρημένο.Το θέμα είναι ότι ποτε δεν μου αναφερε όλα αυτα αλλιώς δεν θα το επαιρνα και όταν το πηρα τηλεφωνώ μου ειπε το πανι δουλευει και μάσαγε τα λόγια του...Οι τιμή που το έδινε ήταν 120 ευρο που εγώ προσωπικα δεν θα το έδινα πανω απο 50 ευρο.
Και κάτι άλλο όσοι θέλουν να πουλησουν πανια καλό είναι να γνωρίζουν τη τιμές πρεπει να τα πουλησουν γιατί βλέπω μέσα στης αγγελίες πανια τα οποία είναι 6-7 χρονών με αλλαγμένα παραθυρα και αλλες φθορές να τα δινουνε 180 και 200 ευρώ ίσως και παραπανω...
Δυστυχώς αυτό έγινε πέρσι και απλώς το αναφέρω τώρα... Και επειδή το ήξερα ότι το πανι είναι άχρηστο στα μέσα καλοκαιριου σκίστηκε τ πανω στις ραφές και πληρωσα αλλά 50 ευρώ επισκευη..... Λοιπόν προσοχη.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts