Topic-icon Εντοπίστηκε σώος αγνοούμενος Surfer

Δεν ξέρω τι έγινε αλλά αυτό το άρθρο που βλέπω σε διάφορα site είναι λίγο αστείο (παρά την σοβαρότητα του θέματος).

Το δημοσίευμα λέει:
Τύχη-βουνό είχε surfer που έκανε ιστιοσανίδα στη θαλάσσια περιοχή Ηλιοτρόπιο Αρτέμιδας. Ο 42χρονος έχασε την ισορροπία του και έπεσε στη θάλασσα και άμεσα υπό το Ενιαίο Κέντρο Συντονισμού Έρευνας και Διάσωσης για την περιοχή απέπλευσαν ναυαγοσωστικό σκάφος Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ., παραπλέον Α/Κ σκάφος “ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΗΣ” Ν.Ρ. 262 και απογειώθηκε ελικόπτερο του Πολεμικού Ναυτικού ενώ από ξηράς αναχώρησαν περιπολικά οχήματα Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ.

Ο ανωτέρω 42χρονος εξήλθε με ιδίες δυνάμεις από την ανωτέρω θαλάσσια περιοχή και εντοπίστηκε από στελέχη Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. καλά στην υγεία του.


Τον άνθρωπο τον έψαχνε η Αεροπορία, ο στρατός και το λιμενικό σώμα και βγήκε με "ιδίες δυνάμεις"!!!
Υποθέτω είναι κάποια φουσκωμένα λόγια των δημοσιογράφων...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Τύχη ? απο τί ? Μόνος μου βγήκα και έβγαλα και το πανι μου , εχασα την ισσοροπία μου λέει ,ο συνδεσμος κόπηκε , τρια πουλακια κάθονται το report

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Αυτό είναι ένα δείγμα του τρόπου με τον οποίο οι δημοσιογράφοι και οι άνθρωποι αντιμετωπίζουν την πραγματικότητα...
Γράψανε ότι τους κατέβηκε χωρίς να ρωτήσουν, ενώ είχαν την δυνατότητα, αυτόν στον οποίον αφορά η είδηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.173 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts