Topic-icon Απο kitesurf σε windsurf

Γιωργο θα προσπαθήσω να έρθω, ατομα που κάνουν απο εδώ Λάρισα ξέρω μόνο 1-2 και κάποιους φατσικά μόνο.
τι ωρα θα γινει η κοπή περίπου?
Εχω και το τήλ σου οποτε θα τα πουμε εκει που κατα πασα πιθανότητα θα έρθω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Κατά τις 9 ειναι καλά .
Ο Γιώργος που ειναι μέσα απο το μπαρ ,θα σε βοηθήσει και εγώ να μην ειμαι εκεί .
Πάντως ενα ειναι το σίγουρο , ητε θελεις να μείνεις στο kite , ητε να ασχοληθείς με το windsurf , εκεί θα βρεις άτομα πρόθυμα να σε βοηθήσουν !
Έχει υπόψην σου οτι , εκεί ειμαστε όλοι μια παρέα !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.


Αυτό δεν είναι windsurfing αλλά αρμένισμα.. για τέτοια χρήση καλύτερο είναι ένα SUP!
Σχεδόν όλοι οι windsurfers που ξέρω αν δεν έχει αέρα για πλανάρισμα δεν μπαίνουν ποτέ. Δηλαδή με αέρα κάτω από 4 Μποφόρ δεν μπαίνει συνήθως κανείς, εκτός αν έχει κάποιος ειδικό εξοπλισμό για να πλανάρει σε πολύ λίγο αέρα.

Γενικά αν ασχοληθείς με το windsurfing και φτάσεις στο πλανάρισμα μετά σχεσόν πάντα κολλάς το μικρόβιο. Θα αναρωτιέσαι τότε αν υπάρχει τίποτε άλλο στη ζωή πιο ωραίο από το πλανάρισμα! Θα γελάς σαν χαζός από την χαρά σου μόνος σου πανω στην σανίδα και όχι μόνο δεν θα ψάχνεις για μπιτσόμπαρα αλλά για καμιά απίθανη παραλία με πολύ αέρα ή καμιά έρημη λίμνη για να πλανάρεις έστω για λίγο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts