Topic-icon Σχάρα Αυτοκινήτου

Οι μέρες πέρασαν, οι μπότζες και τα τακ βγήκαν, τα λίτρα έπεσαν και κάπου χθες, χαιδολογούσα το πρώτο μου windsurfaki. Μπορεί να ψιθύρισα και τίποτα στο αυτί από το 400 άλμπουρο με 80% carbon... Για το γ@μ@το πράσινο 5.0 μου δεν μιλάω, γιατί θα μας κόψει το ΕΣΡ. Όλα του 2019. Γυαλίζουν.

Καλά όλα αυτά, και στο αμάξι μου χωράνε μέσα. Αλλά μόνο αυτά και εγώ. Σαν ερωτικό ζευγαράκι αγκαλιασμένο, σε κάνα στενό του Λυκαβηττού.

Και πήρα το αμάξι μου και πήγα να ψάξω...Αφού είχα ψάξει στο γουέμπ!
Πάω Thule λέω πόσο θα έχουν δυο μπάρες. Κάτι είχα δει για 240 έουρος, μπά κάτι λάθος υπολογίζω. Γιατί το μαγαζί με τις μπάρες αλουμινίου που συνάντησα μου είπε 70 ευρώ πάνω τοποθετημένες. Και θα έβαζα και ποζέρικα μαξιλαράκια να κάνει μπαμ, ότι γουστάρω σερφάκι και θάλασσα.
Κλειδώνω λοιπόν το αμάξι, μπροστά από την Thule μπαίνω μέσα, ευγενέστατος ο κύριος, να μου δείξει όλες μου τις επιλογές. "Για το αμάξι σου, μου λέει, θέλεις αυτό το κιτ και αυτές τις μπάρες. Κάτσε να δούμε τον κατάλογο για τιμές. Είσαι άτυχος και μόλις τελείωσαν και οι εκπτώσεις."
Καλά του λέω, δεν χάθηκε και ο κόσμος... (είχα εγώ στο κεφάλι μου κανα 150-200 ευρώ)
"Σου βγαίνει στα 390 ευρώ με δωρεάν τοποθέτηση" Κόλλησα λιγάκι και του ξαναλέω πως θέλω μόνο τις μπάρες να βάζω το freeride μου πάνω να είναι αρχοντικό. Δεν θέλω αξεσουάρ, ούτε μπιχλιμπίδια. Μόνο τις 2 μπάρες.
Ναι ναι τόσο βγαίνει...

Ρε παιδιά... Τόσο βγαίνει? Τί άλλες επιλογές παίζουν?
Αν είναι έτσι παίρνω και ένα 4φινο 87 λίτρα να πνίγομαι με στυλ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Τσεκαρε hermes μπάρες. Φτηνές,αξιόπιστες,Ελληνικές. Αν εισαι Αθήνα περνα απο pancar στο Γαλάτσι. Εξυπηρετικοί και οικονομικοι απ οσο θυμάμαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Value For Money, μετά από ψάξιμο και ερώτηση σε όποιον έβλεπα με σανίδι πάνω στο αμάξι, (εγώ ήμουν ο περίεργος τύπος αν σε ρώτησα:P:silly: ), Menabo αλουμινίου 130 γιούργια + δωρεάν τοποθέτηση.

Ούτε σάπιες να ψάχνουμε το freeride στον δρόμο, ούτε σε τιμή για ktm250 με σπασμένη μπιέλα.

Εντυπώσεις αύριο, γιατί πάλι θα είμαι ο ενοχλητικός τύπος, που ανοίγει το μαγαζί ο άνθρωπος 9:15 και 9:30 σκάω εγώ με αγκαρία!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

να κανω μια ερωτηση για το αλμπουρο ειναι αναγκαιο να παρω και τον ειδικο εξοπλισμο η καλυτερα να το δενω μαζι με την σανιδα ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ποιον ειδικό εξοπλισμό εννοείς?
Για το άλμπουρο η θήκη που το συνοδεύει από την "μαμά" του είναι αρκετή.
Δένοντάς το προσεκτικά με ένα ιμάντα δίπλα στη σανίδα είσαι εντάξει.
Προσοχή όμως γιατί αν κάτι φύγει απ τη θέση του ξαφνικά στο δρόμο θα είναι άκρως επικίνδυνο κυρίως για τους άλλους...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

εγινε ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts