Topic-icon Μια βοηθεια και απο εσας

Σου εχω στηλει μνμ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.


Ένας τρόπος να αγοράσεις μεταχειρισμένο εξοπλισμό είναι απ τις αγγελίες αυτού του site.
Υπάρχουν τόσες πολλές ώστε μπορείς να βρεις κάτι που θα σου κάνει.

Βέβαια επειδή αρχίζεις απ την αρχή θα χρειαστείς διάφορα που δεν μπορείς να τα βρεις στις αγγελίες και καλώς ή κακώς τα περισσότερα καταστήματα αν όχι όλα, βρίσκονται στην Αθήνα.
Οπότε αν κάνεις μια απλή αναζήτηση "εξοπλισμός windsurfing" θα βρεις πολλά και online καταστήματα.
Μπορείς να τους τηλεφωνήσεις να σου λύσουν τις όποιες απορίες σου. Όλα δουλεύουν με αποστολή με αντικαταβολή εννοείται!
Αν τυχόν έχεις αμφιβολία για κάποιο κατάστημα, γράψε και πάλι εδώ (για να μην κάνουμε και έμμεση διαφήμιση.

Καλή αρχή και να είσαι σίγουρος ότι θα θα είσαι σύντομα πολύ χαρούμενος που άρχισες αυτό το σπορ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.


Ένας τρόπος να αγοράσεις μεταχειρισμένο εξοπλισμό είναι απ τις αγγελίες αυτού του site.
Υπάρχουν τόσες πολλές ώστε μπορείς να βρεις κάτι που θα σου κάνει.

Βέβαια επειδή αρχίζεις απ την αρχή θα χρειαστείς διάφορα που δεν μπορείς να τα βρεις στις αγγελίες και καλώς ή κακώς τα περισσότερα καταστήματα αν όχι όλα, βρίσκονται στην Αθήνα.
Οπότε αν κάνεις μια απλή αναζήτηση "εξοπλισμός windsurfing" θα βρεις πολλά και online καταστήματα.
Μπορείς να τους τηλεφωνήσεις να σου λύσουν τις όποιες απορίες σου. Όλα δουλεύουν με αποστολή με αντικαταβολή εννοείται!
Αν τυχόν έχεις αμφιβολία για κάποιο κατάστημα, γράψε και πάλι εδώ (για να μην κάνουμε και έμμεση διαφήμιση.

Καλή αρχή και να είσαι σίγουρος ότι θα θα είσαι σύντομα πολύ χαρούμενος που άρχισες αυτό το σπορ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σε ευχαριστω πολυ για την κατατοπιση.ελπιζω να κανω καποια σωστη αγορα και να με ενθουσιασει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Εγώ που είμαι στα κιλά σου και κυνηγούσα για ένα χρόνο να βελτιώνομαι, (4-5 φορές τον μήνα χειμώνα / καλοκαίρι), από πέρσυ τον Σεπτέμβρη που ξεκίνησα, τώρα μπαίνω με 145 λίτρα και 6άρι πανί, ακόμα και σε καλό αέρα γιατί προσπαθώ να μπω δέστρες.
Τακ το έχω φουλ, μπότζα 1/3 θα βγεί, πορεία πάω παντού, waterstart φεύγω καπάκι από την άλλη, beachstart το χαροπαλεύω, δέστρες είμαι στην φάση που μπαίνω για λίγο και είμαι εκτός ελέγχου :lol::lol:
Είμαι στην φάση που ψάχνω ένα μεγαλύτερο πανάκι.

Γνώμη μου πάρε ένα jp funster 180 λίτρα και ένα 4.2 πανί. Πήγαινε μάθε χωρίς καθόλου αέρα. Μια μέρα στο νερό χωρίς αέρα είναι καλύτερη από μια μέρα στον καναπέ. Και ρώτα εδώ ή όπου, ότι θες. Και βιντεάκια στο youtube, άπειρα.
Κράτα το σανίδι αυτό μετά για sup και πάρε ένα 145 magic ride ή κάνα τέτοιο φαρδύ σκάφος, για να χαίρεσαι το άθλημα.
Μην πέσεις στην λούμπα και πάρεις σκουπίδια. Φρόντισε ότι αγοράζεις να είναι άξιο.
;)

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GasCo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σε ευχαριστω φιλε για τις συμβουλες σου..αυτο ψαχνω ενα 180

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts