Topic-icon δισκοκηλη και windsurfing

@ bone-apart: να αγιάσει το στόμα σου!

Εκπαιδευτής = σωστή τεχνική
Γιατρός / φυσικοθεραπευτής που να είναι γνώστης = σωστές οδηγίες σε περίπτωση ενόχλησης

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Antonis1983

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Στερνή μου γνώση να σ'είχα πρώτα! Παθούσα και μαθούσα! Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού! Με ποιο ρητό να πρωτοαπαντήσω;!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο Forum λειτουργεί ακόμα , αλλα αν ναι υπάρχει κάποιος ορθοπαιδικός που κάνει windsurf ιδανικα που θα μπορούσα να τον επισκεφτω και να δει την μαγνητική μου. Κανω πολλά χρόνια windsurf και δεν θέλω με τίποτα να το σταματήσω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Καλημέρα! Εγώ έχω κήλη και κάνω windsurfing. Σε 12 χρόνια 2 φορές είχα έξαρση και έμεινα εκτός 6 + 6 μήνες. Έστρωσα την κατάσταση με ενέσεις, θεραπείες, ενδυνάμωση και επανήλθα. Και έχω κήλη που χτυπάει και στο πόδι. Εδώ και λίγα χρόνια το πρόβλημα κοιμάται... Βασικά σώζω το σώμα μου για το σερφ. Οπότε αποφεύγω ό,τι μπορεί να φέρει υποτροπή, ώστε να είμαι καλά για σερφ.

Εσείς είστε σε φάση έξαρσης τώρα;

Σε ποια πόλη είστε; Σέρφερ ορθοπεδικό δεν γνωρίζω αλλά η γιατρός μου έχει αρκετούς αθλητές. Και οι φυσιοθεραπευτές βοηθάνε πάρα πολύ! Όπως και το πιλάτες αρχαρίων. Εμένα δε με βοηθά το κολύμπι... κι ας λένε πολλοί ότι βοηθάει. Οπότε θα δείτε τι θα σας βοηθήσει περισσότερο.

Στο forum δυστυχώς δεν γράφουν πολλοί. Προτιμούν το Fb αλλά εκεί δεν υπάρχει αρχείο. Τέλος πάντων!

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Antonis1983

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Καλημέρα, καταρχήν ευχαριστώ για την απάντηση,
βρίσκομαι στην φάση που έχω σταματήσει τις ενέσεις και έχω ξεκινήσει λίγο περπάτημα και ενδυνάμωση , περιμένω τα αποτελέσματα της μαγνητικής για να ξεκινησω τις καταλληλες φυσικοθεραπείες. Βρίσκομαι στην Αθήνα.
Δεν με χτυπάει στο πόδι, αλλα στη μέση

Ευχαριστώ
Αντώνης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts