Topic-icon Handirack σχάρες οροφής

Λίγες μέρες πρίν πάω Νάξο πρέπει να νοικιάσω αυτοκίνητο διότι το υπάρχον έπαθε ζημιά και είμαι στην διαδικασία ενοικιάσεις.

Πριν αγοράσω κλασσικές σχάρες οροφής, σκέφτηκα την επιλογή των φουσκωτών , έχει κάνεις θετικές εμπειρίες?
Θα έχω πάνω
Ένα σάκο με 4 πανιά (4.0, 4.7, 5.3 και 7.5) και τέσσερα άλμπουρα
Allwave 82l
Jp supersport 127l
Δύο μάτσες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Αν τις φορτώσεις πολύ, θα χάσουν αέρα από τις ραφές.
Οριακό το βάρος που θέλεις να βάλεις.
Μπορεί να κλατάρουν.
Είναι για λίγα πράγματα.
Για τα μισά από αυτά που θέλεις να βάλεις.
Τουλαχιστον ετσι το δουλευει μια φιλη.
Μπορεί όμως να σε κρεμάσει ξαφνικά , με διαρροή στη ραφή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Το πρόβλημα του βάρους, αλλά και του ότι από κάποια στιγμή χαλάνε και δεν φουσκώνουν μπορεί να λυθεί βάζοντας αυτό αντί να το φουσκώσεις.


Πάρε από τον κάθε άνθρωπο την άποψή του, αλλά φύλαξε τη δική σου κρίση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Έχω αλλάξει τρία σετ από handirack και όλες κατέληξαν να τρυπήσουν αλλά από υπερφόρτωση ή κακή τοποθέτηση. ΠΡΟΣΟΧΗ στην τοποθέτηση: πρώτα βαλ´τες στην οροφή, σφίξε και μετά φούσκωσε ειδάλλως τα σιδεράκια που έχουν στην άκρη για ενίσχυση λυγίζουν και τις τρυπάνε. Επιπλέον αν βρέξει πολύ πρόσεχε γιατί το νερό γλύφει τα λάστιχα από τις πόρτες και μπαίνει στο αυτοκίνητο! Με συνετή χρήση πάντως είναι μια εξαιρετική εναλλακτική.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Η διαδρομή που θα κάνω είναι Άνω Λιόσια Πειραιάς και στο νησί μέχρι το σπίτι (Πυργάκι μεριά). Άρα δεν θα τις ταλαιπωρήσω πολύ, θα πηγαίνω μέχρι 80 χλμ φυσικά.


Μερικά παιδιά στο ΦΒ δεν μου ανέφεραν τα προβλήματα που γράφεις, αλλά για να έχεις αλλάξει 3 κάτι θα ξέρεις.

Σήμερα αργά το απόγευμα θα μάθω αν το αυτοκίνητο είναι έτοιμο, αν δεν είναι μπαίνω στην διαδικασία ενοικίασης αυτοκινήτου και αγοράς σχάρα οροφής, και όλα αυτά ενώ βρίσκομαι Δράμα και έχω στη διαθεσή μου μόνο μια μέρα στην Αθήνα πριν μπω στο πλοίο για τις διακοπές που περιμένω ένα ολόκληρο χρόνο.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts